Wat doe je dan op een park. Geen koffie, een dichte kantine. Kinderen die willen tennissen, maar tussen het tennissen niet eens een lekker hapje van tafel kunnen halen. Ouders die graag willen kijken, maar niet mogen. Het is me nogal wat. Maar de teams van Vale Ouwe blijven het fantastisch doen. Rood en Oranje zijn uitgespeeld. Groen speelde uit bij de Sprenkelaar en won met 5-1. Jennifer, Jens Daan en Roan zijn met nog een wedstrijd te spelen al kampioen. Het Laakhuisje staat 2e maar kan ons team met 33 punten niet meer inhalen. Geel t/m 14 heeft tegen Nijkerk 1 met 5-1 gewonnen. Het complete team bestaande uit Dyone, Jan, Jos, Max, Olivier, Senna en Stijn staan met deze overwinning ook op de 1e plaats maar moeten deze wel delen met twee andere teams. Volgende week zal daar de beslissing vallen. Het gele team t/m 17 speelde verdienstelijk gelijk tegen de koploper Randenbroek en volgens Lucas had er meer in gezeten. Het complete team bestaande uit Linge, Nanouke, Savanna, Yara, Cars Lucas en Pim staan hiermee op de 3e plaats en kunnen misschien volgende week nog wel een plaats stijgen. Al met al goede prestaties van onze jeugdige Vale Ouwers.