Afgelopen Maandag 2e paasdag was het voor alle teams weer een mooie wedstrijddag. ROOD met Noa, Pien en Saar speelde uit bij Hoogland en zij lieten weer heerlijke wedstrijdjes zien. ORANJE met Tess en Jesse speelde uit bij ’t Laakhuisje en zij lieten weer zien wat ze geleerd hadden. GROEN met Precilla, Zoe, Jouk en Tristan speelde uit bij Hooglanderveen en kwamen met een verdiende 6-0 overwinning naar huis. GEEL 1  11 t/m 14 met Jos, Max, Senna en Roan speelde uit bij Uchelen en met meerdere 3 setters kwamen zij met een zeer verdiende 5-1 naar huis. GEEL 13 t/m 17  met Dyone, Nanouke, Jan en Lucas speelde thuis tegen tegen de Eemslag . De Eemslag had geen schijn van kans, ons team won met maar liefst 6-0. GEEL 2 11 t/m 14 met Kimberly, Madelief, Mitzi en Bjorn speelde thuis tegen Strokel en ook zij wonnen zeer verdient met 5-1. Al met al een topdag voor onze jeugd waarbij het plezier bovenaan staat. Er staan ook nog foto’s bij van de huidige ontwikkeling van de padelbanen bij de Vale Ouwe.