Zondagmorgen 21 april de 4e wedstrijddag, koud en met een waterig zonnetje in Putten. GEEL 1, met Daan, Mats, Pepijn, Samuel en Seth speelde tegen Gerner uit Dalfsen. Prachtige partijen tennis gezien en er had meer in gezeten, maar onze jongens verloren helaas met 4-2. GEEL 2, met Christiaan, Finn, Max en Roan speelde tegen Koriander uit Almere. Eerlijk is eerlijk, ons team is veel te zwaar ingedeeld. Natuurlijk leer je ook van deze wedstrijden, maar een keer winnen is ook wel leuk. Ons team verloor met 6-0. GEEL 11-14, met Finn, Jesse, Jouk en Renzo speelde uit bij Hooglanderveen. Hoewel de uitslag het niet doet vermoeden moesten deze jongens behoorlijk aan de bak en wonnen zij met 5-1. GROEN, met Alexander, Saar, Tess en Vieve speelde uit bij Lockhorst. ondanks dat ze goed partij gaven bleef de winst in Leusden en verloren zij met 5-1. Gemengd 13-17 met Bjorn, Devin, Kimberly en Mitzi speelde uit bij Otterlo. Met prachtige partijen wisten ze de winst mee naar Putten te nemen. Zij wonnen met maar liefst 5-1.